Виберіть свою мову

(048)771-41-90

Охорона готелів у Одесі

Охрана гостиниц и отелей в Одессе

Готель - особливе громадське місце, де постійно перебуває велика кількість різних людей. Тут зупиняються не лише туристи, а й відрядження, бізнесмени, політики, чиновники, творчі люди тощо. Для всіх без винятку велике значення має безпека. Персонал готелю не здатний проконтролювати кожного постояльця, перевірити його наміри, відстежити зародження конфліктів та вирішити їх, виключити проникнення зловмисників і тим більше тих людей, яких постояльці не надто хочуть бачити. Але все це можуть зробити фахівці з забезпечення безпеки.

Організація безпеки, як перевага

Охоронна агенція ГЕПАРД НДСО ​надає послуги з охорони готелів в Одесі на найвищому професійному рівні. У нашому розпорядженні є всі необхідні інструменти, ресурси та досвід для забезпечення безпеки та спокійної атмосфери. Найголовніший і найцінніший наш ресурс - це персонал, тобто, фізична охорона готелів - службовці, які мають досвід і дотримуються професійного кодексу, поважають конфіденційність перебування клієнтів у готелі, їхнє особисте та професійне життя. ​До того ж, охоронець - один із перших до кого звертаються з питаннями, як гості, що знову прибули, так і постояльці. Агентство ГЕПАРД також здійснює мобільну підтримку об'єкта, що забезпечує пультова охорона. Це система швидкого цілодобового реагування на тривогу, коли екіпажі прибувають протягом кількох хвилин.

Ситуації бувають різні, іноді потрібна присутність патрулюючих екіпажів агентства, а іноді й виклик поліції, який також можуть забезпечити наші співробітники. Пультове забезпечення безпеки - це нагальна потреба нашого часу, вона потрібна практично в будь-якому громадському місці, і тим більше там, де одні мандрівники змінюють інших, де життя вирує цілодобово.

Крім перерахованих вище послуг, ми беремо на себе також захист майна в сейфах і камерах зберігання, використовуємо у своїй роботі ефективні системи відеоспостереження, сенсорні системи реагування (датчики руху тощо), а також сучасні системи зв'язку. Технічне оснащення істотно розширює фізичні можливості людини, тому дозволяє дотримуватися найвищої якості послуг.

Організація охорони готелю

Ціна послуги з охорони готелю - це, безумовно, важлива складова взаємовигідного співробітництва, тому ви можете бути впевнені, що не тільки великі мережеві, а й маленькі приватні готелі можуть скористатися нашим сервісом. Це доступно і престижно, адже клієнти, знаючи, що тут дбають про їхню безпеку, із задоволенням обиратимуть саме вас.

Щоб організувати роботу та визначити кінцеву вартість послуг, необхідний аналіз усіх вихідних даних. Наші фахівці готові провести оцінку об'єкта та скласти індивідуальний план роботи. Індивідуальний підхід, конфіденційність та професіоналізм гарантуємо.

 ​Замовити зараз