Виберіть свою мову

(048)771-41-90

Охорона офісів в Одесі

Охрана офиса в Одессе

Коли мова йде про невеликий бізнес, не завжди очевидно навіщо потрібна охорона офісів. Корпорації, великі підприємства - тут все ясно, а навіщо все це потрібно в середньому бізнес-сегменті? І тим більше в малому бізнесі? Відповідь на це питання стає очевидною після першої ж неприємної ситуації.

Кому і навіщо потрібна охорона офісів в Одесі

Необхідність комплексного спостереження за об'єктом очевидна і тим, хто стикався з небезпечними ситуаціями, і особливо тим, чий успіх не дає спокою конкурентам. Наша практика показує, що конкуренти у своїй нечесній боротьбі здатні здійснювати різні диверсії стосовно більш успішних колег, аж до рейдерських захоплень. Крім того, якщо бізнес надає послуги та його поле діяльності передбачає великий потік відвідувачів, безпека – запорука ефективної роботи працівників.

Нерідко бізнес стикається і з таким явищем, як крадіжки. Практично у кожному приміщенні є оргтехніка, нерідко лежать гроші у сейфах, важливі документи та інші цінності, які можуть становити інтерес для зловмисників.

Послуги з організації безпеки – питання престижу

Одеса – прекрасне місто, але воно притягує до себе не лише туристів, людей мистецтва, бізнесу, а й людей, які прагнуть легкої наживи. Злочини відбувалися і скоюються як проти людей, так і проти бізнесу та охорона для офісу – це запорука безпеки співробітників, клієнтів, що прийшли та матеріальних цінностей. Адже навіть проста крадіжка оргтехніки може завдати серйозної шкоди діяльності компанії. Це і втрата інформації, і неможливість повноцінно продовжувати роботу, і нерідко втрата клієнтської бази. В Одесі організація безпеки – це ще й питання престижу, репутації компанії.

Продуманий та індивідуальний підхід

Охоронна агенція ГЕПАРД НДСО може стати вашим надійним партнером, забезпечивши безперебійну роботу об'єкта. Організація охорони узгоджується із замовником, ми ділимося своїм досвідом, замовник представляє своє бачення і в результаті переговорів ми пропонуємо модель співпраці з урахуванням індивідуальних особливостей компанії.

Що може входити до такої моделі? Насамперед, це фізична охорона ГЕПАРД – це добре підготовлені люди, здатні відбити фізичний та збройний напад, вирішити конфліктні ситуації, ввічливо вивести людину на вулицю. Вони виховані, психологічно підготовлені, вміють комунікувати з людьми, аналізувати та виявляти потенційно небезпечні моменти у поведінці.

Крім того, ми пропонуємо нашим клієнтам сучасні системи відеоспостереження, пультову охорону. Деякі об'єкти працюють і вночі. Наші екіпажі, що патрулюють місто, можуть прибути до місця виклику протягом 5 хвилин після сигналу.

Важливо й те, що стороння охоронна фірма - це не співробітники компанії, вона об'єктивніша. Наше завдання – безпечна, безперебійна робота об'єкта, і ми її забезпечуємо. Ціна наших послуг доступна як для невеликих компаній, так і великих підприємств.

 ​Замовити зараз