Виберіть свою мову

(048)771-41-90

Охорона магазинів та супермаркетів в Одесі

Охрана магазинов и супермаркетов в Одессе

Сьогодні практично у кожному середньостатистичному магазині є охорона. На жаль, сприймається вона не надто серйозно, адже як правило, в обов'язки таких фахівців входить запобігання дрібним розкраданням продукції, а при серйозних конфліктах, пригодах та пограбуваннях вони часто самоусуваються, не бажаючи і навіть боячись нести відповідальність. Виходить, що замовник оплачує неякісний сервіс, до того ж ви не завжди знаєте, кого саме наймаєте берегти здоров'я своїх людей та матеріальні ресурси, оскільки найчастіше перевірка найнятих фахівців не проводиться.

Послуги з охорони в Одесі

Охоронна агенція ГЕПАРД НДСО ​надає абсолютно інший тип захисту для тих, хто хоче забезпечити справжню, а не ілюзорну безпеку об'єкта. Укладаючи договір з нами, ви можете бути впевнені в тому, що наші фахівці працюють безперебійно, це не просто добре підготовлені молоді люди, вони здатні ввічливо та гідно спілкуватися з клієнтами, а не лише запобігати виносу товару з торгової зали. Також вони можуть протистояти розбійним нападам і навіть добре підготовленим ​пограбуванням. Весь персонал агентства проходить перевірку, має відмінні комунікативні навички, тренується та підвищує рівень своєї кваліфікації.

Забезпечення безпеки магазинів

В Одесі послуги з охорони супермаркетів надзвичайно актуальні, тому що у місті ведеться дуже активне життя, зокрема й нічне. Це час, коли величезне значення для безпеки будь-якої торгової точки має також пультова система охорони магазину. Нерідко вирішальною у розв'язці ситуації стає можливість прибуття на об'єкт екіпажів агентства ГЕПАРД протягом 5 хвилин.

Багато хто знає, що фізична охорона в магазині має гармонійно вписуватися в обстановку, щоб не підвищувати рівень тривожності у покупців. Однак при організованому чи спонтанному пограбуванні "гармонійності" буде недостатньо, об'єкту необхідне комплексне забезпечення безпеки з камерами спостереження та можливістю виклику додаткових екіпажів та поліції. І це саме те, що ми пропонуємо.

Замовити організацію охорони від Гепард НДСО

Одеса не відчуває нестачі в людях, які готові спостерігати за порядком на касах супермаркетів, проте якщо вам потрібні досвідчені та підготовлені професіонали, наше агентство готове до співпраці. Під нашим захистом ваш бізнес та персонал будуть у безпеці. У всякому разі, ми зробимо все необхідне в рамках нашої компетенції та закону, щоб зберегти матеріальні цінності, захистити продавців та покупців.

Ціни послуг ГЕПАРД НДСО ​фіксовані в мінімальному обсязі, а повна вартість пакета для кожного клієнта буде сформована залежно від площі об'єкта та функцій, що покладаються на фахівців. Щоб оцінити обсяг роботи, визначити рівні необхідного захисту, необхідно надати більш детальну інформацію щодо об'єкта, включаючи особливості товарів, що реалізуються, адже продуктовий міні-супермаркет та продаж ювелірних виробів будуть представляти для зловмисників різний інтерес.

Зв'яжіться з нами, і ми відповімо на всі питання, що вас цікавлять.

 ​Замовити зараз