Виберіть свою мову

(048)771-41-90

Охорона будинку в Одесі

Охрана дома в Одессе

Професійна охорона будинку - це єдиний надійний спосіб зберегти майно та життя людини, яка проживає в будинку, у разі проникнення до нього зловмисників. Сьогодні ніхто не може бути застрахований від зазіхання на заміський будинок, навіть якщо здається, що він не може становити інтересу для злочинців. Злий намір не завжди піддається раціональному поясненню, і ніхто не може пояснити логіку злочинців, які проникають у будинок, де дійсно немає цінних речей. Ми знаємо лише те, що наші клієнти мають бути захищені від будь-яких видів несанкціонованого проникнення, адже охорона нерухомості в Одесі – наша основна діяльність.

Установка охранной сигнализации

Встановлення охоронної сигналізації

Установка видеонаблюдения

Встановлення відеоспостереження

Обеспечение физической охраны

Забезпечення фізичної охорони

Круглосуточный Пункт Централизованной Охраны

Цілодобовий Пункт Централізованої Охорони

Охорона будинку - договір та гарантія

Охоронна агенція «Гепард НДСО» ​працює на основі офіційного договору, забезпечуючи повний комплекс заходів щодо захисту приватного будинку, охорону для дачі та іншого виду житла, як тимчасового, так і постійного. ​У договорі фіксується вартість послуг, перелік захисних заходів, права та обов'язки сторін. Тому з юридичної точки зору всі сторони захищені та обізнані, які послуги мають бути надані. ​До комплексу охоронних заходів входить установка охоронної системи, зокрема розробленої нами системи Каліпсо, відеоспостереження, фізична охорона, координація всіх елементів за допомогою Цілодобового Пункту Централізованої Охорони, а також група швидкого реагування. У нас також можна поставити будинок на охорону gsm, замовити охорону багатоквартирного будинку, дачного будинку навіть у період, коли власники на дачі відсутні.

Охорона для дому – це не лише сучасна сигналізація, яка відлякує злочинців. Це забезпечення захисту безпосередньо котеджу, периметру ділянки. Зазначимо, що охорона периметра заміського будинку в Одесі може бути не лише технічною, за допомогою нашої охоронної системи, а й фізичною, з професійними охоронцями. Охорона по периметру може здійснюватися цілодобово (нерухомість) і ситуативно, при переміщенні особи, що охороняється.

Акційна пропозиція!

Замовте охорону зараз

+38(048)771-41-90

⮚ ​Підключення день у день
⮚ ​Лояльна ціна
⮚ ​Екіпаж у кожному районі
⮚ 24/7

Кваліфікований персонал – сучасні технології

Агентство «Гепард НДСО» ​має низку переваг, якими ми, по праву, пишаємося. Насамперед, це сучасне технічне оснащення. Персонал – особлива наша гордість, оскільки саме професіонали гарантують, що охорона нерухомості в Одесі – це абсолютна безпека та надійність. Охорона житлових будинків здійснюється співробітниками, які мають досвід роботи в СБУ, ЗСУ, МВС – у всіх правоохоронних органах України. Це люди, які мають чудову підготовку до дій у надзвичайних ситуаціях, пройшли медичну підготовку, і на місці можуть надати першу медичну допомогу.

квалифицированный персонал

Особиста охорона – індивідуальний підхід

Також ви можете скористатись послугою “Персональна охорона”, якщо вам необхідно забезпечити безпеку близьких, співробітників, партнерів під час пересування містом, захист під час перебування вдома або в публічних місцях. Вартість послуги індивідуальна, тому що в кожному конкретному випадку потрібні різні рівні захисту, різна кількість охоронців, автомобілів. Фізична охорона також використовується для супроводу та охорони дітей разово та на постійній основі, включаючи супровід у дитячий садок, до школи, на різні заходи.

Всі види послуг, а саме: охорона на будинок, охорона дачного будинку, квартири, комерційних та нежитлових об'єктів, особиста охорона мають доступну ціну та відповідають високому рівню професіоналізму службовців нашої агенції, які щодня ризикують життям для забезпечення безпеки життя та майна наших клієнтів. Також ми гарантуємо 100% конфіденційність усієї інформації, яка опинилась у нашому доступі, у процесі роботи.

Присутність - ​ми присутні у всіх районах міста Одеси: селище Котовського, Черемушки, Фонтан, Таїрова, центр. А також наші екіпажі фізично розташовані в таких населених пунктах як: Наті, Нерубайське, Усатове, Дачне, Холодна Балка, Котівка, Чорноморка, Совіньйон, Фонтанка, Латовка, Пшеняне, Калинівка, Кордон, Авангард та інші. Мережа постійно розширюється + обслуговуємо усі передмістя Одеси.

 ​Замовити зараз