Виберіть свою мову

(048)771-41-90

Охорона дачі у передмісті Одеси

Охрана дачи в пригородах Одессы

Охорона дачі в Одесі та передмісті — послуга, до якої вдаються багато власників заміських ділянок. Це дозволить забезпечити збереження майна, навіть якщо господарі протягом тривалого часу не бувають на своїй дачній ділянці.

Охоронна агенція «Гепард НДСО» ​пропонує охорону дач, приватних будинків, квартир та офісів. У нас також є низка інших послуг. Довіривши збереження свого майна професіоналам, ви завжди можете бути спокійними за безпеку вашого дачного будинку. При спробі проникнення зловмисників на об'єкт ми миттєво отримаємо сигнал, і наша група відразу вирушить на місце.

Наше агентство часто користується бездротовими сигналізаціями, тому що вони простіші в монтажі, а також мають достатній потенціал для розширення зон. Ми встановлюємо своїм клієнтам перевірене обладнання, що довело свою якість.

У договорі, який ми укладаємо з клієнтами, зазначається така інформація:

  • Перелік послуг, що надаються, та захисних заходів.
  • Вартість послуг чи щомісячна абонентська плата.
  • Права та обов'язки сторін.

Ціна на охоронні послуги залежить від різних факторів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволить вибрати найкраще обладнання для конкретної нагоди, а також надати максимальний рівень захисту вашому об'єкту.

Необхідне обладнання

сигнализация для дачи

Ринок охоронних систем та обладнання постійно розширюється. З'являються дедалі новіші й просунуті датчики, системи оповіщення та інші прилади. Функціонал постійно розширюється, надаючи нові можливості. Ми завжди готові запропонувати нашим клієнтам новітні розробки та забезпечити співпрацю з навченими фахівцями.

Ми займаємося монтажем всього обладнання: централей, відеокамер, всіляких датчиків. Тому навіть якщо ви абсолютно не розумієтеся на охоронних системах, ми повністю забезпечимо для вас пультову охорону дачі.

Кнопка Тривожного Виклику

Ми рекомендуємо нашим клієнтам встановлювати "Кнопку тривожного виклику". Якщо в момент проникнення зловмисника ви будете в заміському будинку, ви можете просто натиснути цю кнопку і наш загін приїде за адресою, з якої надійшов виклик. Це дуже важливо для вашої особистої безпеки.

тревожная кнопка на даче

Чому варто вибрати саме нас?

Що найголовніше при виборі охоронного агентства? Щоб група реагування приїхала якнайшвидше на об'єкт при отриманні тривожного сигналу. Наша команда приїде до вас протягом 5 хвилин після надходження дзвінка.

Ось ще деякі причини вибрати саме нас:

  • Виїзд на об'єкт, прорахунок та монтаж всього обладнання проводиться абсолютно безкоштовно. Ви сплачуєте лише вартість комплекту сигналізації та щомісячну абонентську плату.
  • Ми стежимо за станом машин у нашому автопарку та купуємо нові, щоб при потребі швидко та без пригод приїхати на об'єкт.
  • Цілодобова охорона для дачі 24/7 взимку та влітку. Команда реагування завжди перебуває у бойовій готовності.
  • Наші співробітники пройшли підготовку і знають, що робити у непередбачених ситуаціях та як надати першу допомогу.

Щоб максимально швидко приїхати на об'єкт, у кожному районі цілодобово у нас знаходяться 1-2 екіпажі. Також наші групи реагування перебувають і у передмісті Одеси. Тому якщо ви хочете поставити дачу під охорону, можете бути впевнені, що ми завжди готові приїхати у випадку НП.

Зважаючи на зростання злочинності, рішення поставити дачу на охорону — правильне і розсудливе. На встановленні сигналізації краще не економити. Уклавши договір з нашою агенцією, ви можете бути впевнені, що ваше майно завжди буде під надійним захистом.

Присутність: екіпажі фізично розташовані в таких населених пунктах як: Наті, Нерубайське, Усатове, Дачне, Холодна Балка, Котівка, Чорноморка, Совіньйон, Фонтанка, Латовка, Пшеняне, Калинівка, Кордон, Авангард та інші. Географія присутності наших екіпажів постійно зростає.

 ​Замовити зараз