Виберіть свою мову

(048)771-41-90

Відеоспостереження в Одесі під ключ - встановлення та монтаж

видеонаблюдение в Одессе

У наш неспокійний час система спостереження є вимушеним заходом безпеки для запобігання будь-яким конфліктним ситуаціям або крадіжкам і своєчасному вжиттю необхідних дій для усунення спірних моментів, що виникли. «Гепард НДСО» ​підходить до цього питання комплексно і пропонує Вам різноманітні, що максимально задовольняють Ваші запити, рішення щодо проектування та встановлення систем відеоспостереження, що забезпечують безперервний огляд та охорону об'єкта в режимі реального часу.

Система відеоспостереження – це найпоширеніший спосіб гарантування безпеки серед технічного обладнання в цій сфері послуг. Завдяки постійному спостереженню, можна не тільки дізнатися про скоєння будь-якого порушення, а й отримати найдокладнішу інформацію про осіб правопорушників.

Видеонаблюдение для дома - установка и монтаж

Інше, не менш важливе питання, яке вирішується за допомогою системи відеоспостереження – це оцінка якості роботи співробітників на підприємствах, фірмах чи офісах. Встановивши камери в робочих приміщеннях, коридорах або місцях для куріння, Ви в будь-який момент будете знати про переміщення Вашого робочого персоналу, а також зможете контролювати ефективність робочого процесу, який час витрачається на перерви і т.д.

Що відбувається під час Вашої відсутності, чи мають місце дисциплінарні або навіть кримінальні порушення у вигляді дрібних крадіжок, - все це буде доступно Вам у будь-який момент часу і, при потребі, зможе стати незаперечною надійною доказовою базою.

Охоронне агентство "Гепард НДСО" - досвідчена компанія з відеоспостереження, що має досвід на більш ніж 1000 об'єктів.

Власний штат монтажників

реалізуємо монтажні роботи власним штатом співробітників

Вигідні ціни на обладнання

у ​нас оптові ціни на обладнання відеоспостереження

Працюємо з об'єктами будь-якого масштабу

реалізуємо як для квартир, так і для великих промислових підприємств

Додатково підключаємо на пульт охорони

подальший супровід об'єкта з охорони та безпеки

Відеоспостереження для наступних локацій:

Приватний будинок

Багатоквартирний будинок

Жилі масиви

Комерційні підприємства

Для отримання додаткової інформації надішліть заявку або зв'яжіться з нами по контактним телефонам, обговоримо всі деталі Вашого проекту.

 ​Замовити зараз