Виберіть свою мову

(048)771-41-90

Відеоспостереження для бізнесу в Одесі

Видеонаблюдение для бизнеса в Одессе

Кому і навіщо потрібне відеоспостереження для бізнесу в Одесі?

Відеоспостереження останніми роками стало користуватися великою популярністю. Це закономірно, тому що сьогодні для бізнесу це дуже ефективний інструмент охорони підприємств. Більше того, відеоспостереження незамінне, наприклад, для складу, тобто коли йдеться про охорону великої території комерційних та виробничих об'єктів. Та й для офісу установка камер важлива, тому що дозволяє вирішити цілу низку завдань, пов'язаних з охороною та робочим процесом.

Замовити відеоспостереження для бізнесу в Одесі

Охоронна агенція Гепард НДСО ​активно співпрацює із бізнесом в Одесі. Наше місто дуже динамічне з великою виробничою та комерційною потужністю, з величезним потоком людей. Відповідно, гостро постає питання безпеки ресурсів компаній. Величезна кількість складів, цехів, офісів потребує цілодобової охорони, і не лише фізичної. Тільки встановлення камер відеоспостереження здатне знизити витрати на послуги охоронної фірми з фізичною охороною та забезпечити високий рівень ефективності.

Будемо відверті, довіра в бізнесі може ґрунтуватися лише на перевірках, адже випадки, коли не сторонні люди, а працівники компанії завдають матеріальних збитків, не такі вже й рідкісні. Наприклад, крадіжка персоналом складу чи магазину, обрахунок покупця на касі тощо.

Та й сам робочий процес вимагає постійного контролю. Роботодавець має повне право знати, наскільки ефективно його співробітники розподіляють відведений час.

Крім цього система відеоспостереження для офісу в Одесі – це можливість спостереження за тим, як відбувається комунікація з клієнтами, і завжди ці дані можна проаналізувати, скласти рекомендації для співробітників, тобто в даному випадку система відеоспостереження в офісі – інструмент для зростання та розвитку.

Вартість встановлення відеоспостереження в офісі або для складу в Одесі

Видеонаблюдение для офиса, склада, торгового зала

Охоронне агентство Гепард в Одесі готове розробити індивідуальний проект системи відеоспостереження для вашого бізнесу, відповідно до ваших цілей. Ми підключимо оптимальну кількість камер, підберемо максимально комфортний набір функцій. Наприклад, синхронізацію з корпоративною системою керування, з можливістю переглядати та керувати камерами на відстані з мобільного пристрою, оптимальним сховищем для записів, системою розпізнавання облич та іншими функціями. Вартість відеоспостереження для бізнесу завжди залежить від індивідуальних особливостей, і ми готові в короткий термін підготувати вам кошторисні документи.

В Гепард НДСО ​Ви можете замовити монтаж відеоспостереження для складу, офісу чи торгового залу за доступними цінами.

 ​Замовити зараз