Виберіть свою мову

(048)771-41-90

Охорона квартир в Одесі 24/7

охрана квартир одесса

Охорона квартири - це важлива умова для забезпечення збереження майна та особистої безпеки. Об'єкт, поставлений під охорону, стає більш недоступним для зловмисників, це гарантує безпеку не тільки майна за вашої відсутності, а й захищає від злочинців у той час, коли ви знаходитесь вдома, адже не секрет, що випадки проникнення в квартири в нічний час в Одесі. не такі вже й рідкісні. Однак мало поставити квартиру під охорону, важливо те, хто і як її забезпечує, а саме, чи відповідає охоронна агенція, яка надає цю послугу, професійним вимогам.

Акційна пропозиція!

Замовте охорону зараз

+38(048)771-41-90

⮚ ​Підключення день у день
⮚ ​​Вигідна ціна обладнання
⮚ ​​Охорона цілодобово без вихідних, 24/7
⮚ ​Абонплата від 250 грн. у міс.
⮚ ​​Перепідключення з інших компаній БЕЗКОШТОВНО

 ​Якість технічного обладнання та його монтажу

Особливість сучасного обладнання практично у будь-якій сфері – швидке старіння. Охоронні системи - не виняток, адже тут використовуються найтехнологічніші види обладнання: всілякі датчики, системи оповіщення, відеоспостереження. Практично щороку, інколи ж півроку, відбуваються якісь технічні прориви, з'являються новинки, розширюється функціонал. Охоронне агентство, що поважає себе, відстежує всі зміни та новинки, і завжди готове запропонувати своїм клієнтам не тільки найновіші сертифіковані системи, а й навчених фахівців для їх обслуговування.

Наша перевага у цьому питанні: “Гепард НДСО” ​пріоритетно використовує бездротові сигналізації, що дозволяє значно збільшити швидкість монтажу та надійність системи. Свої монтажники в штаті гарантують швидке реагування на заявку, і в більшості випадків, монтаж системи виконується ПРОТЯГОМ ДОБИ після прийняття заявки.

 ​Безперебійність ПЦО

Цілодобова охорона квартир – одна з найважливіших вимог до послуг охоронних агентств. Тільки в режимі роботи 24/7 Пункт Централізованої охорони може гарантувати безперебійний захист об'єкта. При цьому в стані “бойової готовності” має бути як обладнання, так і весь персонал. Невід'ємною частиною роботи, яка гарантує безперебійність, є наявність резервних каналів зв'язку та додаткові ПЦО.

Наша перевага у цьому питанні: “Гепард НДСО” ​розробляють своє програмне забезпечення для сигналізацій, підвищуючи тим самим рівень надійності та безпеки. Гарантія на обладнання, що встановлюється - 1 рік. Сервісне обслуговування проводиться нашими, а не сторонніми фахівцями.

Додатково працюємо з усім можливим обладнанням, яке проходить реєстрацію на нашому пульті.

* За системою "AJAX" ми є авторизованою охоронною компанією в Одесі.

 ​Швидкість реагування

У справді складних ситуаціях може стояти питання безпеки не тільки майна, а й людей, тому швидкість реагування - ключовий момент у роботі спецпідрозділу охорони «Гепард НДСО», ​працюючого у м. Одеса. Велику роль відіграє тривожна кнопка, правильність її монтажу, оскільки має бути можливість скористатися нею в екстреній ситуації. Особливості екстрених і небезпечних ситуацій полягає в тому, що ніколи невідомо, з чим Ви зіткнетесь, тому до нашого спецпідрозділу входять люди, готові приймати рішення в нестандартних ситуаціях і надавати будь-яку допомогу, включаючи першу медичну.

Наша перевага у цьому питанні: 17 екіпажів по місту, наявність спеціалістів у кожному районі Одеси та передмістях, прибуття 5-10 хвилин.

 ​Якість профілактичного обслуговування системи сигналізації

Так як охорона квартир повинна бути безперебійною, працездатність охоронної системи в цілому і всіх її складових - гарантія безпеки об'єкта, що охороняється. Саме тому у штаті «Гепард НДСО» ​є професійні інженери, які стежать за роботою системи, своєчасно діагностують та швидко усувають несправності. Вони навчаються у виробників або на спецкурсах роботі та обслуговуванню кожної конкретної системи та обладнання, яке надходить нам у роботу.

Наша перевага у цьому питанні: команда спеціалістів миттєво реагує на збої, регулярно проводить профілактичне обслуговування систем.

 ​Ціни на охорону квартир

Доступність – одна з головних переваг цінової політики «Гепард НДСО».
Вартість охорони квартири на місяць – від 250 грн. Вартість обладнання – максимально лояльна, залежить від розташування квартири, кількості кімнат, а також інших факторів.
З «Гепард НДСО» в​и можете розраховувати на індивідуально сформовану ціну. Без переплат.

Наша перевага у цьому питанні: доступність та демократичність.

Лояльність до клієнта

Охорона квартири потребує індивідуального підходу до кожного клієнта. Також як унікальний кожен об'єкт, так має бути унікальним обладнання та послуги.

Вартість охорони квартири залежить від того, який варіант охорони буде обрано. Щоб дозволити клієнту визначитися та надати професійні рекомендації, ми пропонуємо безкоштовний виїзд фахівця для огляду об'єкта та підбору можливих видів охорони, залежно від вибору залежатиме і ціна на послуги. З охоронною агенцією “Гепард НДСО” ​ви можете бути впевнені, що ви ніколи не залишитеся з бідою віч-на-віч, більше того, за допомогою сучасної охорони можна уникнути безлічі неприємних ситуацій.

Присутність: ​екіпажі присутні у всіх районах міста Одеси: Черемхи, Фонтан, Таїрова, Селище Котовського, центр та інші. Мережа постійно розширюється + обслуговуємо усі передмістя Одеси.

О​сновні переваги

🪙 ​Лояльна ціна 250 грн. на місяць
🚓 ​Присутність 1-2 екіпажі у кожному районі
🚨 ​​Прибуття Виїзд ГШР відразу після спрацьовування сигналізації. Прибуття до 5 хвилин.
🔄 ​​​Перехід з інших агенцій 0 грн.
 ​Замовити зараз

Швидкі питання-відповіді щодо охорони квартир:

Як поставити квартиру під охорону?

🛡️Зателефонувати за телефонами: 👉🏻 +38 (048) 771-41-90 або +38 (067) 551-18-28, повідомити адресу квартири та кількість кімнат. Оператор назве Вам приблизну вартість та призначить час приїзду монтажників.

Як здійснюється монтаж сигналізації?

🛡️Монтаж здійснюється без проводів та без шкоди Вашому ремонту, у більшості випадків у день надходження заявки або протягом 24 годин. Агентство має свій штат монтажних фахівців.

Яке обладнання Ви використовуєте?

🛡️Надійне обладнання, що підтвердило свою якість на тисячах об'єктів та безлічі тестів.

Чи є екіпаж у моєму районі?

🛡️У кожному районі є щонайменше 1-2 екіпажі цілодобово. Додатково ми розширюємо мережу присутності у передмісті Одеси.

Як швидко Ви реагуєте на тривогу?

🛡️Швидкість реагування блискавична, тому що при проникненні злочинців важливі лічені хвилини.

Чому варто обирати Гепард НДСО?

🛡️Стабільна якість на всіх етапах роботи.

Які ще послуги охорони Ви надаєте?

🛡️Повний комплекс послуг. Починаючи від охорони квартир закінчуючи охороною перших персон та озброєним супроводом по місту.