Виберіть свою мову

(048)771-41-90

Охорона ОСББ в Одесі

Охрана ОСМД в Одессе

Охорона ОСББ в Одесі - важлива та актуальна послуга Гепард НДСО, ​оскільки стосується захисту одночасно великої кількості людей та квартир. Поставити під захист ОСББ – це означає суттєво підвищити комфорт та навіть підвищити вартість житла, адже охорона будинку, території, житлового комплексу в Одесі, яка виконується професіоналами, робить житло безпечним та привабливим. Хто як не мешканці багатоквартирного будинку, які об'єдналися заради однієї спільної мети – якісного життя, зацікавлені у безпеці? Саме безпека є фундаментом комфорту, але її не вистачає в житлових районах, де зосереджена велика кількість людей. Тому на допомогу приходить охоронна агенція.

Який рівень безпеки ми пропонуємо

Ні для кого не секрет, що найефективніший спосіб подбати про безпеку місця проживання – взяти ОСББ під охорону, організувати патрулювання території, створити закритий двір, доступ до якого здійснюється через контрольно-пропускний пункт. Це необхідно для того, щоб у комфортний простір житлових комплексів не могли проникнути випадкові та небажані люди. ​Біля кожного будинку є дитячий майданчик, обладнані місця для відпочинку, які найчастіше доглядають бажаючі зручно випити не лише в нічний, а й у денний час, коли на вулиці гуляють діти. Агентство Гепард НДСО організовує ефективний контрольно-пропускний режим, тому не допустить непроханих гостей.

Дотримання громадського порядку передбачає також моніторинг обстановки щодо виникнення конфліктних ситуацій навіть між місцевими жителями. Люди часто схильні до емоцій, які можуть вилитися в конфлікт із псуванням майна, заподіянням шкоди здоров'ю. Співробітники Гепард не залишаться осторонь і вживуть усіх необхідних заходів для вирішення конфліктної ситуації мирним шляхом, а якщо ситуація вимагатиме, із застосуванням необхідних заходів фізичного впливу, адже наша робота – безпека мешканців та їхнього майна. Організація громадського порядку потребує як самого організаційного досвіду, так і психологічної підготовки службовців. У нашому агентстві персонал підбирається врівноважений, неконфліктний, який здатний дати адекватну оцінку ситуації та знайти спосіб її вирішення.

Також нами здійснюється охорона громадського порядку під час проведення масових заходів, які організовує житловий комплекс, що у багатьох об'єднаннях власників нерідке явище: це може бути день спільного благоустрою, дитячі та спортивні заходи, концерти та вистави – це події, коли вкрай важливо залучати професіоналів для захисту від неприємних ситуацій і навіть запобігання злочинам. Коли разом збирається багато людей, грає музика, люди розважаються та займаються своїми справами, має бути хтось, хто здійснюватиме контроль в'їзду виїзду на територію, контроль входу виходу гостей та представників сервісних компаній. ​Група охорони громадського порядку не стільки контролює те, що відбувається, скільки забезпечує умови, за яких вам не треба переживати, що під час свята у вас можуть обікрасти квартиру чи щось трапиться з дитиною. Зокрема, наші службовці виконують під час заходів завдання щодо забезпечення безпеки по камерах відеоспостереження, що ведеться по всіх ключових зонах. Наші охоронці - гарантія максимальної безпеки, оскільки вони знають, де може бути небезпека.

Що входить у послугу

Захист ОСББ - це пакетний сервіс, до нього входить цілий ряд завдань, які виконує компанія. Зокрема, до них належать:

 ​захист ЖК

 ​контрольно-пропускний режим

 ​дотримання громадського порядку

 ​контроль виїзду/в'їзду, виходу/входу

 ​патрулювання території

 ​охорона периметру

 ​моніторинг території по камерам відеоспостереження

Матеріально-технічна база та персонал

Сучасна охоронна фірма в Одесі - це компанія міжнародного рівня, з ретельно підібраними службовцями та супер сучасною технічною базою. У нашій компетенції не лише фізичний захист периметра, а й професійні технічні засоби, за допомогою яких здійснюється організація моніторингу території та периметра, контроль в'їзду виїзду фірмою, контроль входу виходу. Це не лише камери спостереження, а й сучасна пультова, засоби зв'язку та інші технічні засоби.

Що потрібно щоб поставити ОСББ на охорону в Одесі

Для початку вам необхідно звернутися до нашої агенції, щоб фахівці могли вивчити об'єкт. Захистити територію – це непросте завдання, що потребує вивчення особливостей об'єкта, розробки плану охорони, узгодження із замовниками тощо. Навіть організація патрулювання території проводиться з розрахунку площі, наявності будівель, паркової зони, паркінгу та інших нюансів, на підставі яких складається графік їхнього проходження тощо. У нас розроблено професійний алгоритм оцінки житлових комплексів та після досягнення загального бачення співпраці із замовником, ми готові приступити до роботи у максимально короткі терміни, зокрема, поставити периметр під нагляд та організувати контроль входу виходу.

Скільки коштує

Якщо вас цікавить ОСББ під нагляд в Одесі, необхідно розуміти, що вказати ціну на сайті практично неможливо. Кожен об'єкт у м. Одеса унікальний, вимагає різної кількості персоналу, технічних засобів та й вимоги до захисту не у всіх однакові. ​Хтось хоче повністю поставити житловий комплекс територію ОСББ під охорону, набагато більше бажаючих поставити багатоквартирний будинок під охорону, а когось цікавить організація контрольно-пропускного режиму на об'єкт. У всіх випадках вартість послуги буде різною. Ціна залежить від обсягу та специфіки замовлення та завжди розраховується індивідуально.

 ​Замовити зараз